Leevendab valu kaks korda kiiremini*

Voltaren 

Emulgel 11,6 mg/g

(diklofenak)

Voltaren Emulgel'i 11,6 mg/g (diklofenak) saab osta apteegist ilma arsti retseptita; seda kasutatakse juba palju aastaid ning see kuulub sageli autoapteekide ja esmaabikomplektide koostisse. Voltaren Emulgel (diklofenak) leevendab valu ja põletikku.

Voltaren Emulgel 11,6 mg/g (diklofenak) on müügil 50 ja 100 g tuubides*vs platseebo

Geelid

Kuidas ja

millal?

Küsimused ja vastused

 • Mis on Voltaren Emulgel (diklofenak)?

  Voltaren Emulgel (diklofenak) on ravim, mis sisaldab toimeainena diklofenakki (mittesteroidne põletikuvastane aine). Diklofenak imendub läbi naha ning leevendab valu ja põletikku nende tekkekohas. Sellega erineb diklofenak soojendavatest ja jahutavatest vahenditest, mille toimeained stimuleerivad närve nahas, mille tulemusena te tunnete sooja või külma. Voltaren Emulgel'i (diklofenak) struktuur ei ole rasvane ja selle lõhn on nõrk.

 • Mida tähendab Emulgel?

  Emulgel on eriline ravimvorm, tänu millele imendub preparaadi toimeaine naha kaudu ja jõuab haigesse piirkonda. Emulgel kombineerib endas geeli ja kreemi omadusi, avaldades nahale jahutavat ning pehmendavat toimet.

 • Kuidas Voltaren Emulgel'i (diklofenak) nahale kanda?

  Geel kantakse valulikule ja turses piirkonnale, hõõrudes seda kergete liigutustega naha sisse. Tavaliselt on preparaadi piisav kogus kirsi või kreeka pähkli suurune, kuid see sõltub valuliku ja turses piirkonna suurusest. Täpne teave preparaadi annuste kohta on toodud pakendi infolehel.

 • Millised on Voltaren Emulgel'i (diklofenak) kasutamise vastunäidustused?

  • Allergia diklofenaki, propüleenglükooli, isopropüülpiirituse, butüüldihüdroksütoluooli ja preparaadi mis tahes koostisosa suhtes.
  • Raseduse viimane trimester
  • Varem esinenud astmahood või allergilised reaktsioonid pärast aspiriini või teiste MSPVA-de (diklofenak, ibuprofeen) võtmist

  Küsige arstilt või apteekrilt, kas te võite kasutada Voltaren Emulgel'i (diklofenak), kui teil on teisi haigusi või te võtate mingeid muid ravimeid. Enne Voltaren Emulgel'i (diklofenak) kasutamist lugege pakendi infolehte.

  Voltaren Emulgel'i (diklofenak) tohib kanda ainult tervele nahale, vältides selle sattumist avatud haavadele, nakatunud nahapiirkondadele, avatud traumapiirkondadele ja muudele piirkondadele, kus nahk on ebanormaalne.

  Voltaren Emulgel'i (diklofenak) ei tohi kasutada vee- ja õhukindlate sidemete all. Lubatud on kasutada hingavaid sidemeid. Pidage Voltareni (diklofenak) kasutamisel muude ettevaatusabinõude osas nõu arsti või apteekriga.

Lisateave

Harjutused ja meie keha

Lugege, miks on harjutused kasulikud ning kuidas aitab füüsiline aktiivsus jääda terveks ja leevendada valu.

Lugege lähemalt

Valu tüübid ja ravi

Põhjalikumalt erinevat tüüpi valu ravi kohta.

Lugege lähemalt

Kuidas Voltaren (diklofenak) toimib?

Lugege, kuidas Voltaren (diklofenak) valu leevendab, põletikku vähendab ja tervenemist kiirendab.

** vs. platseebo

Lugege lähemalt
Voltaren Emulgel 23,2 mg/g leevendab lihasevalu kaks korda kiiremini
Voltaren Emulgel 23,2 mg/g leevendab lihasevalu kaks korda kiiremini